Nevážně: o módě

V dnešni novince, kterou vám v letním parnu přináším jsem si trochu hrála a výsledkem jsou outfity Helgy a Magdy. Kliknutím se dostanete na módní server, ze kterého můžete jednotlivé kousky zakoupit:-)
Helgagame.com

Helgagame.com

P.S: I když v této novince nezveřejnuji žádný soubor související s hrou, mám tu pro vás alespoň novou informaci o vývoji. Ještě před vydáním se dočkáte dema, které bude obsahovat jen první kapitolu hry – takže zůstaňte s námi!

Hudební novinka

V minulé novince jsem se vás ptala, co jsou ony roztříhané obrázky. Pravdu měli ti, kteří tipovali, že jsme je potřebovali coby rozvrh pro našeho hudebníka.
Náš skvělý hudebník David L Haslam složil pro Helgu kolem 20 ti skladeb, na které se už nyní můžete těšit.

A protože mám dnes dobrou náladu jednu skladbu můžete slyšet už nyní – skladbu která se jmenuje Main Theme a doprovází Helgu na počátku hry.

Sledujte web, facebook nebo twitter pro další novinky, které budou brzy následovat.

btw. Jak se vám líbí hudba? Napište mi do komentářů.

Z deníčku vývoje hry: Cut the game!

Ke všemu přistupuji s co největší péčí – a pro následující úkol jsem musela udělat následující kroky:

 

1.) Vyrobit otisk všech obrazovek (neboli screenshot) a o polovinu ho zmenšit

2.) srovnat všechno tak, aby se dalo vytisknout a poté vystřihnout

3.) A to je nejtěžší část – vymyslet jednotlivé skupiny obrázků tak, aby k sobě ladily.

 

Ale – proč jsem to všechno dělala? O tom můžete hlasovat v naší malé anketě-  správnou odpověd se dozvíte v příštím postu.

 

cutthegame1s

 

You Have Already Voted For This Poll!!

Cut the game

 Něco jiného..napíšu do komentářů  Tvoříme podklad pro hudebníka  Přepisujeme scénář  Zkoušíme alternativní konce hry  Pexeso

Total voters: 3

Co budeme dělat s rozstříhanými obrázky ze hry?

      33%            66%  

Vítejte na mém blogu!

Tento Blog pro vás píše autorka hry Olga. Někdy bude psát i Helga. Tedy za Helgu bude psát Olga, Helga není skutečná, Olga ano. Že se v tom nevyznáte? Je to jednoduché – Olga má Off Studio, Helga Kick Off Studio, obě dvě mají kolem sebe bandu více či méně schopných kolegů, kteří buď přes prsty rákoskou dostali, nebo by si to zasloužili.

Jedno mají Olga s Helgou ale společné – rády tvoří počítačové hry. Doufám, že se vám hra Helga v nesnázích bude líbit stejně tak jako mě (nám!) a tímto považuji přivítání na Blogu za vyřešené!

- Olga