FAQ

FAQ – Vaše otázky, naše odpovědi

meta_bg

1.) Kdy bude hra vydaná?

Vydání hry plánujeme na druhé čtvrtletí roku 2013..případně později v roce 2013.

predel

2.) Pro jaké systémy bude hra dostupná?

Hra bude dostupná pro systém Windows (Windows XP, Windows Vista, Windows 7 a Windows 8) a také pro operační systém iOS (iPhone, iPad and iPod Touch,  s iOS 4.3  nebo vyšší).

predel

3.)Plánujete vydání také na další platformy (Android, OSX, Linux..)?

Rádi bychom v případě zájmu zkusili vydat hru i pro další platformy, ale chceme prvně začít s těmi, se kterými máme již zkušenosti (Windows a iOS). Ty další zkrátka necháme podle poptávky na později.

predel

4.) Bude hra přeložena i do jiných jazyků? (v současnosti je dostupná pro český a anglický)
Překlady dalších jazyků neplánujeme, ale ani se jim nebráníme. Už v minulosti se nám ozvali fanoušci s tím, že chtějí přeložit naši hru a tak vznikla například německá verze Amuletů, jsme nadšeni když se nám ozýváte!
Jen maličké upozornění – hra má cca 44 tisíc slov (což je opravdu hodně textu) takže vaše odhlodlání musí být opravdu extrémní:-) V případě zájmu nás kontaktute na našem e-mailu helga@helgagame.com.

predel

 5.) Je hra inspirována skutečnými událostmi ze života?

Skutečný život rozhodně inspiroval řadu událostí v Helze v Nesnázích, o které bychom se i rádi podělili..nebo ta odhalení raději necháme na vás:)

predel
6.) Chci se ještě zeptat..?
Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se! helga@helgagame.com. náš Facebook, OFF Studio twitter, nebo komentáře pod články v našem blogu. Těšíme se!